KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnålsetsning 9111477

nr 911 1477

Lisa Andrén

(f. 1950), Sverige

Torrnålsetsning, Lisa Andrén, 'Längtan', signerad. -77, motivet: 23x17

Lisa Andrén, svensk bildkonstnär född 1950.

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 september 2014
kl 19:09:28

15/9 13:53:41 1      Vinnande bud

Lisa Andrén

Läs mer om Lisa Andrén